Konzultácia

Potešte sa! Darujte si

ONLINE KONZULTÁCIU

organizovanie svadieb

Poradiť sa

Potrebujete iba s niečím poradiť? Dostať ten pocit istoty, že to máte všetko zorganizované dobre?

Uistiť sa

Uistiť sa, že ste na nič dôležité nezabudli? Radi by ste si to prešli so svadobným koordinátorom?

Dostať super tipy

Neviete si rady s niečím konkrétnym? Verím, že dostanete odpovede na otázky, ktoré vám nedajú spávať.

TERAZ, 

ako poďakovanie zato, že ste si stiahli svadobný plánovač a nič nechcete nechať na náhodu vo váš výnimočný deň,

 JE TU PRE VÁS .

5/5

ONLINE KONZULTÁCIA 

Teraz namiesto 50 Eur zaplatíte za 90-min. konzultáciu 25 Eur. 

Ak máte problém s objednávkou, alebo ďalšie otázky mi napíšte: kontakt@bbevent.sk

Je pre mňa táto konzultácia?

(vyrolujte si odpoveď kliknutím na šípku)

To je výborné, čoskoro už budete svoji! Môžeme si spolu prejsť, či máte všetko potrebné nachystané, zarezervované a objednané. Nič horšie nie je, ak zabudnete na „detail“, ktorý vám môže znepríjemniť celú svadbu. Môžeme si spolu prejsť váš harmonogram, či ho máte správne nastavený.

V tom prípade, pri online konzultácii môžeme prebrať jednotlivých dodávateľov, poprípade miesta, budget, všetko čo vám vie uľahčiť a dopomôcť pri plánovaní svadby. Máme kontakty na skvelých profesionálov.

Bežne stačí čas konzultácie 45 min. Prejdeme si hlavné body, resp. prejdeme si presne to, čo vás bude zaujímať. A vy teraz máte k dobru ďalších 45 min, za 90 minút toho stihneme naozaj veľa.

Ak ste aspoň na jednu hore uvedenú otázku odpovedali ÁNO a stotožnili ste sa odpoveďami, tak konzultácia by mala byť pre vás prínosom. Uistite sa už teraz, že všetko na svadbu máte dobre naplánované. Hodnotu, ktorú dostanete za 1,5 hodiny konzultácie, by ste za bežných okolností minuli v obchode na malý nákup potravín ale na malú kozmetiku.

Mnoho svadobných párov už vie, aké je to skvelé mať pri sebe svadobného koordinátora a využiť jeho profesionálne služby.

Ing.Gabriela Marczelová, svadobná koordinátorka a zakladateľka bbevent.sk

Prečo práve ja?

Ako prvé som začala s organizovaním vlastnej svadby pred vyše 12 rokmi. Bola to fuška, ale veľmi ma to bavilo. Neskôr to už boli svadby mojich kamarátiek, rôzne firemné akcie, teambuildingy, až som sa plánovaniu svadieb a eventom začala plnohodnotne venovať.  Jednoznačne si tento krásny výnimočný deň treba užiť s úsmevom na tvári a bez zbytočných vrások. Verím, že moje služby vám budú prínosom k naplneniu vášho vysneného svadobného dňa.