Portfólio

BBevent portfólio

Naša práca spočíva v detailnom plánovaní a organizovaní vašej vysnenej svadby. Kladieme dôraz na individuálny prístup. Každá svadba je originálna a nesie vašu výnimočnú energiu. Poskytujeme kompletnú podporu od prvých príprav až po samotný svadobný deň. Naším predsavzatím a cieľom je, aby Váš svadobný deň bol presne taký, aký ste si ho vysnívali.

„Buď hosťom na vlastnej svadbe“

Pomáhame párom pri plánovaní svadby od hľadania miesta až po po kompletnú koordináciu svadobného dňa. Firmám zabezpečíme konferencie, školenia a všetky firemné akcie a podujatia od rôzneho počtu osôb.

čo povedali o nás

fotenie s prskavkami bbevent
Veronika a Robert, Domaša

Svadobné koordinátorky nám veľmi pomohli s organizovaním nášho svadobného dňa. Ich pomoc začala už pred svadobným dňom, keď obtelefonovali všetkých dodávateľov a dohodli s nimi posledné detaily, tak aby všetko v svadobný deň pekne klaplo. Počas samotného svadobného dňa nás podporovali a organizovali svadbu podľa vopred dohodnutého programu. Taktiež pomohli s organizáciou našich zahraničných hostí. Určite tento servis odporúčame, keďže nás odbremenili maximálne a aj našu najbližšiu rodinu. Ďakujeme dievčatám za to, že urobili náš svadobný deň ešte krajším a rozhodne aj menej stresujúcim. Ďakujeme Gabika a Veronika

čo povedali o nás

Renáta, Bratislava

Na náš svadobný deň som sa tešila a chcela som si ho aj s manželom  a našimi 130-timi hosťami vychutnať naplno, preto som venovala príprave náležitú pozornosť.

Keď prišiel deň svadby, bola som neskutočne rada, že som mala pri sebe Gabiku, ktorá mi pomohla so samotnou organizáciou a koordináciou svadobného dňa. Nemusela som riešiť,  či každý hosť vie kam má prísť, kto pôjde autobusom, kam si má kto sadnúť, kedy má byť rozbíjanie taniera, odčepčenie, či krájanie torty. Nemusela som sledovať, či ide všetko podľa vopred naplánovaného harmonogramu.

Vrelo odporúčam nechať organizačné starosti na Gabiku, ktorá je spoľahlivá, komunikatívna a nemala problém ani s našimi zahraničnými hosťami vďaka jej jazykovým schopnostiam komunikovať v angličtine aj maďarčine.

čo povedali o nás

Anička, Bratislava

Gabiku poznám už 5 rokov a vnímam ju ako vo všetkých smeroch organizovanú, spoľahlivú a tvorivú ženu. Keď som v októbri 2022 pripravovala krst svojej knihy pre 80 hostí s pomerne bohatým programom, mala som viacero dodávateľov a spolupracovníkov a bolo potrebné ustrážiť dosť vecí – časový harmonogram, dostatok materiálu a plynulý chod tvorivých dielní pre deti, dopĺňanie občerstvenia, komunikáciu medzi spolupracovníkmi… Veľmi mi preto padlo vhod, že som mohla celú logistiku a koordináciu akcie počas jej trvania zveriť Gabike. Krst knihy prebehol aj vďaka jej nasadeniu skvele a bez problémov. Bolo veľmi príjemné môcť v ktoromkoľvek momente ľuďom povedať: “Obráťte sa na Gabiku, ona to vyrieši.”

Veľmi pozitívne hodnotím, ako bola Gabika pripravená, dobre naladená, sama prichádzala s nápadmi a vylepšeniami, a tiež ako citlivo pristupovala k situáciám, ktoré potrebovali jej asistenciu. 

Rita a Csongor, Komárno

Ďakujeme Gabike a Lille za organizáciu a pomoc pri našej neobvyklej svadbe. Chceli sme svadobnú grilovačku s našimi hosťami a mali sme pozvaných aj zahraničných hostí z Maďarska a z Francúzska. Všetko nám krásne zorganizovali a nám ani hosťom nič nechýbalo. Ďakujeme, že všetko vďaka Vašej pomoci bolo tip top.