Svadba

Moja svadba- vyberte si z našej svadobnej ponuky

Postaráme sa o vašu bezstarostnú svadbu- "svadbu snov". Máme okolo seba skvelý tím ľudí, s ktorými spolupracujeme a urobíme vám svadobný deň jedinečným. Stačí si vybrať, či vám naplánujeme svadbu krok po kroku, alebo čiastočne poradíme s výberom miesta na svadbu, s výberom spoľahlivých profesionálov, svadobného oznámenia, svadobných obrúčok alebo práve vašich dokonalých svadobných šiat.

Možno ste však práve typ človeka, ktorý plánovanie svadby zvládne jednoducho a s radosťou. V tom prípade tu máme pre vás koordináciu svadobného dňa. Zabezpečíme hladký a plynulý priebeh vášho veľkolepého dňa. Svadobný koordinátor je pravá ruka nevesty, spojka medzi svadobnými dodávateľmi a samozrejme vašimi hosťami. Nenechajte nič na náhodu a buďte hosťom na vlastnej svadbe.

Moja svadba- svadobná koordinácia

V deň vašej svadby prevezmeme všetko okolo organizácie svadby. Tak aby všetko išlo hladko ako má.

Moja svadba - svadobná výzdoba

Vyzdobíme vám priestory podľa vašich predstáv. Spolupracujeme so šikovnými dodávateľmi.

Moja svadba - svadobný animátor

Naši kreatívni animátori zabezpečia tú najlepšiu zábavu pre vašich najmenších hostí počas svadby.

Pripravujete svadbu?
Dohodnite si s nami stretnutie

Stačí nám povedať o predstavách vašej vysnenej svadby a veríme, že vám ju do posledného detailu dokážeme splniť.

Chceme len to najlepšie pre vašu SVADBU

Plánujete svadbu a neviete kde začať? Stiahnite si stručný svadobný plánovač ako darček. Budeme radi, ak Vám pomôže pri organizovaní vášho krásneho jedinečného dňa.

svadba krok za krokom svadobny planovac

BB event agentúra vám s radosťou naplánuje vašu svadbu bez starostí tak, aby ste si mohli naplno užiť každú jednu minútu vášho nezabudnuteľného svadobného dňa.

„Buď hosťom na vlastnej svadbe“

Pripravíme vám svadbu snov

Doprajte si svadbu bez stresu a starostí a svadobný deň si užite spokojne šťastne, nakoľko viete, že máte pri sebe spoľahlivých profesionálov.

Svadba a svadobný deň je vo vašich rukách, vy si vyberáte. Dovoľte, aby BB event sa stala súčasťou vášho špeciálneho dňa. Prežite váš svadobný deň naplno a bez obáv. Naša svadobná agentúra BBevent sa vám postará o jedinečný deň plný výnimočných momentov.

kontaktujte nás ohľadom vašej svadby