O nás

Doprajte si svadobný a eventový deň bez starostí

Pripravíme Vám podujatie, na ktoré budete s radosťou spomínať. Pomôžeme vám s organizáciou Vašej vysnenej svadby. Budeme prítomné aj počas celého svadobného dňa. V prípade eventu dohliadneme na plynulý priebeh vášho neobyčajného dňa.

Doprajte si ...

BB event "Best events & Beautiful weddings!"

Svadobná a eventová agentúra
Ing. Gabriely Marczelovej.

" Buď hosťom na vlastnej svadbe"

Povedzte nám o vašich predstavách a my ich s radosťou splníme.

Gabriela Marczelova - BBevent/ bbevent

Na úspešné svadby a podujatia

Moje meno je Gabi Marczelová a som zakladateľkou BBevent – Best Events Beautiful Weddings.

Pracujem ako svadobná a eventová koordinátorka a mojou úlohou je odbremeniť vás  od zbytočného stresu a starostí. Vďaka tomu si užijete výnimočný deň plný radosti a smiechu.

Organizáciu a koordináciu eventov nechajte na profesionála. Plynulo rozprávam anglicky, maďarsky a samozrejme slovensky. Spolupracujem s dodávateľmi, ktorí disponujú týmito výhodami.

Ako prvé som začala s organizovaním vlastnej svadby pred vyše 12 rokmi. Neskôr to už boli svadby kamarátov, rôzne firemné akcie, až som sa plánovaniu svadieb a eventom začala plnohodnotne venovať.

Počas 5 ročného pôsobenia v Severnom Írsku súčasťou „part time jobu“ bolo organizovanie a plánovanie vianočných večierkov, teambuildingov a iných športových podujatí.

"Buď hosťom na svojom evente!"

Povedzte nám o vašich predstavách a my ich s radosťou splníme.

Svadby a eventy. Čo vám vieme ponúknuť

Pokojne si dajte kávičku a zažiarte ako hviezdy večera!
BBevent sa zatiaľ postará o každý detail, každý moment, ktorý je dôležitý k dosiahnutiu naplánovaného výsledku. Veríme, že vytvoríme spoločne tú správnu energiu k dosiahnutiu najkrajších chvíľ vášho života.

Dokonalá podpora a spoľahlivá osoba

Postaráme sa o dokonalú podporu, aby ste sa vo váš veľký deň cítili spokojne a šťastne.

Svadby | eventy so zahraničnými hosťami

Organizujeme svadby aj so zahraničnými hosťami. Jazyky: EN / SK / HU

Spolupráca | overení profesionáli

Máme pre vašu potrebu overených dodávateľov a spolupracovníkov.

Profesionálny| individuálny prístup

Zabezpečíme vám bezstarostný deň. Starosti nechajte bokom a stres doma.

Ing. Gabriela Marczelová, zakladateľka
BBevent agency

+421 949 004 801, kontakt@bbevent.sk
SK │EN│ HU

Viac o zakladateľke BB event agency

Niečo z osobného života... Som ambiciózna, optimistická a komunikatívna osoba a som mamina dvom úžasným chlapcom. Leto a teplo nadovšetko milujem. Nikdy predtým by mi nenapadlo, že raz budem otužovať a chodiť dobrovoľne do zamrznutého jazera. O mne sa vie aj to, že rada cestujem. Mám aj vytvorený blog o cestovaní s deťmi- "potulky s detmi". Baví ma všetko okolo organizovania a plánovania, v neposlednom rade, mám rada veci pod kontrolou.

O žití vo Veľkej Británii som sa naučila aj to, že je úplne normálne a bežné, jesť octové chipsy a vložiť si ich, ako hamburger, medzi dve žemle. Zavesená dolu hlavou v hammocku (špeciálna šatka) mi prináša relax a menej vrások na tvári :). Milujem Ayfly/ Aerial jogu. Kto by to bol povedal, že som 10 rokov pracovala ako dopravná inžinierka a namodelovala si cestu z BA smerom domov. (R7 Bratislava- Dunajská Streda.

V súčasnosti sa plnohodnotne venujem BB event agency. Verím, že jedno máme spoločné: "Dosiahnuť, aby váš výnimočný deň bol z jedným z najkrajších dní a zážitkov vo vašich životoch:! A je jedno, či to bude vaša vysnená svadba, alebo špeciálne podujatie.

Urobte si radosť. Doprajte si deň plný nezabudnuteľných zážitkov

Budete dobre naladení, pretože viete, že máte pri sebe spoľahlivú osobu. Vaši hostia, ako i ostatní profesionáli budú vedieť, na koho sa obrátiť v prípade nepredvídateľných udalostí.

Rezervujte si online/ offline stretnutie.

Dajte nám o sebe vedieť. Podeľte sa s vašimi predstavami. Preberieme všetko podstatné, pre dokonalú podporu vášho jedinečného svadobného a eventového dňa. Zameriavame sa na organizovanie svadieb až po samotný priebeh jedinečného dňa. Dajte nám vedieť telefonicky, emailom. Radi si s vami dáme ONLINE/ OFFLINE stretnutie. Prvá hodina zdarma.