Svadobný koordinátor

Len niekoľko týždňov vás delí od prežitia tak dôležitého a významného dňa. Krásne svadobné šaty už zaistené, svadobné obrúčky nachystané a svadobné topánky odskúšané. Nechce sa vám ani veriť, že zachvíľu je tu deň, na ktorý ste takmer celý rok čakali. Je to váš jedinečný, veľkolepý svadobný deň. 

Svadobný deň sa považuje za jeden z najdôležitejších a najšpeciálnejších dní vo vašich životoch. Preto si ho určite želáte zažiť spokojne a bezstarostne. Túžite mať pri sebe dôvernú osobu, na ktorú je dokonalý spoľah v prípade nepredvídateľných a neočakávaných situácií. Takouto osobou vie byť, správne vybraný svadobný koordinátor.

Svadobný koordinátor, ktorého chcete mať

Všetko ste si na vašu vysnenú svadbu zorganizovali takmer sami. Ale vo váš svadobný deň nechcete od stola odbiehať a riešiť nečakané situácie, delegovať každý jeden detail na družičku alebo svadobnú mamu. Veď aj oni prišli s Vami osláviť váš jedinečný a neopakovateľný deň. Váhate čo s tým.

 

Najdôležitejšou úlohou svadobného koordinátora je odbremeniť vás od starostí a zabezpečiť plynulý a bezproblémový priebeh vášho svadobného dňa. Tak, aby ste si tento neopakovateľný deň užili šťastne a spokojne v kruhu priateľov a vašich najbližších.

Úlohy svadobného koordinátora

 1. Svadobný koordinátor je pravá ruka nevesty, vaša ozajstná dôverníčka.
 2. Koordinátor svadby je tu práve preto, aby vás odbremenil od starostí a stresu vo váš svadobný deň.
 3. Postará sa o krásne prežitý svadobný deň tak, aby všetko prebehlo plynulo a podľa plánu.
 4. Navrhne a naplánuje vám harmonogram svadobného dňa, presne podľa vašich preferencií. Zabezpečí kompletnú logistiku vášho dlho očakávaného dňa.
 5. Svadobný koordinátor je dôležitá osoba, spojka medzi vami, vašimi hosťami a svadobnými profesionálmi.
 6. Preberá komunikáciu s vašimi svadobnými dodávateľmi v  dostatočnom predstihu a posledné detaily už rieši priamo s nimi.
 7. Postará sa o všetky dôležité úkony vo váš svadobný deň. Zabezpečí formality ohľadom vašej nadchádzajúcej svadby.
 8. Skoordinuje hladký presun z miesta obradu na miesto konania hostiny.
 9. Zodpovedný koordinátor vám  zabezpečí plynulé usádzanie hostí. V prípade potreby pomôže aj s výslužkami.
 10. Postará sa o vašich zahraničných hostí. Zabezpečíme jazyky ako angličtina, maďarčina, nemčina, francúzština, španielčina.

Svadobná koordinácia a svadba bez starostí

 1. Vďaka svadobnej koordinácii si užijete deň plný smiechu a radosti.
 2. Vďaka svadobnému koordinátorovi budete mať čas sa plnohodnotne venovať sebe a svojím cteným hosťom.
 3. Vďaka tejto dôvernej osobe, nebudete musieť riešiť žiadne nečakané situácie na svojej svadbe.
 4. Vďaka tejto službe sa budete cítiť šťastne, nakoľko viete, že máte pri sebe spoľahlivú osobu.
 5. Vďaka profesionálnej svadobnej koordinácii si vytvoríte krásne spomienky a nezabudnuteľné zážitky, nakoľko vaše všetky obavy necháte bokom.
 6. Vďaka tomu sa budete cítiť šťastne, pokojne a bezstarostne, nakoľko viete, že máte pri sebe spoľahlivú a profesionálnu osobu.

Budete sa cítiť šťastne, pokojne a bezstarostne, nakoľko viete, že máte pri sebe spoľahlivú a profesionálnu osobu.

"Buď hosťom na vlastnej svadbe".

Svadobný deň plný emócií

Svadobný deň je plný emócií, radosti ale i obáv. Je pre vás nesmierne dôležité ostať v prítomnosti a užiť si tento výnimočný deň šťastne, v kruhu rodiny a najbližších. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si úžasný a neopakovateľný okamih bez stresu a starostí. Darujte si svadobného koordinátora na váš veľkolepý deň. 

Ing. Gabriela Marczelová

svadobný koordinátor

Svadobný koordinátor a skúsenosti

Ako prvé som začala s organizovaním vlastnej svadby pred vyše 12 rokmi. Tam som zistila, že mi vo svadobný deň chýbala práve taká skúsená osoba, ako je svadobná koordinátorka a úlohy spojené so svadobnou koordináciou.

Neskôr to už boli svadby mojich kamarátov, rôzne firemné akcie, až som sa plánovaniu svadieb a eventov začala plnohodnotne venovať.Doprajte si deň bez starostí a stresu. 

Spolupracujeme s viacerými koordinátormi a venujeme sa aj viacjazyčným svadbám. BBevent Vás od všetkých obáv s radosťou odbremení. Dajte o sebe vedieť, napíšte na: kontakt@bbevent.sk

 

Možno sa práve pýtate

(odpoveď si vyrolujte kliknutím na šípku)

Samozrejme, aj vaša kamarátka alebo najbližšia rodina vám dokážu byť nápomocné  počas vášho svadobného dňa. Ale, naozaj chcete všetok stres a starosti prenechať na ich pleciach? Netúžite naopak potom, aby si váš deň užili šťastne, spolu s vami? V tom prípade, verte mi, problémy, ktoré na svadbe zvyčajne riešime, radšej nechajte na nás. Predsa len, prišli si s vami užiť neopakovateľný svadobný deň! Dôverujte nám 🙂

Nemajte obavy!

Hovoríme plynulo anglicky, maďarsky a ak by ste potrebovali asistovať po nemecky, dokážeme zariadiť aj to.

Svadba a planovanie svadby

Referencia

Renáta
5/5

Ďakujem Gabike za úžasnú spoluprácu!

Na náš svadobný deň som sa tešila a chcela som si ho aj s manželom  a našimi 130-timi hosťami vychutnať naplno, preto som venovala príprave náležitú pozornosť.

Keď prišiel deň svadby, bola som neskutočne rada, že som mala pri sebe Gabiku, ktorá mi pomohla so samotnou organizáciou a koordináciou svadobného dňa. Nemusela som riešiť,  či každý hosť vie kam má prísť, kto pôjde autobusom, kam si má kto sadnúť, kedy má byť rozbíjanie taniera, odčepčenie, či krájanie torty. Nemusela som sledovať, či ide všetko podľa vopred naplánovaného harmonogramu.

Vrelo odporúčam nechať organizačné starosti na Gabiku, ktorá je spoľahlivá, komunikatívna a nemala problém ani s našimi zahraničnými hosťami vďaka jej jazykovým schopnostiam komunikovať v angličtine aj maďarčine.

 

Dajte o sebe vedieť. Radi pomôžeme!
kontakt@bbevent.sk