Svadobný animátor

Animátor na svadbu či event

Naši kreatívni animátori/animátorky sa postarajú o zábavu najmenších hostí, tak aby vytvorili pre nich bezpečné prostredie, v ktorom sa budú cítiť spokojne a šťastne. Vaše deti budú zapojené do zaujímavých aktivít, ktoré sú prispôsobené veku, nálade a obľúbených činností detí. Detskí animátori zabavia vaše ratolesti napínavými hrami, kvalitnými súťažami, hľadaním zaujímavých pokladov, maľovaním na tvár, skladaním balónikov, alebo vytvoria niečo pekné pre svojich rodičov.

Svadobný animátor / eventový animátor vytvorí také prostredie, aby vaše deti zaujal a zapojil ich do hier tak, aby chceli prejaviť svoju kreativitu a zručnosť. Rodičia si tak vytvoria špeciálny deň a užijú si naplno svoj event, svadbu, či svadbu niekoho blízkeho. Vieme, aké náročné je každodenne sa starať o vaše "živé" deti, a tak Vám prinášame možnosť, nachvíľu si oddýchnuť. Vytvorte si s nami nezabudnuteľné zážitky, na ktoré budete aj s vašimi deťmi dlho spomínať.

Svadobný animátor

Užite si Váš veľkolepý deň vďaka animátorov. Povedzte nám Vašu predstavu a my Vám ju s radosťou pretavíme na skutočnosť.

Animátor pre deti na Vašom evente

Radi pre Vás pripravíme dokonalú oslavu alebo rodinnú akciu na základe Vašich predstáv.

Babysitting na svadbe

Postaráme sa o bezpečie a dokonalú atmosféru a zároveň dáme pozor na Vašich najmenších členov rodiny.

Dajte nám vedieť o Vašich predstavách. Vypýtajte si cenovú ponuku od nás.

Stačí nám povedať o Vašich predstavách a veríme, že vám ich budeme vedieť splniť.

Detský animátor na svadbu

 1. Spolupracuje so skúsenými animátormi/ animátorkami. Svoju prácu vykonávajú zodpovedne už niekoľko rokov. 
 2.  Sú to zodpovedné mladé študentky vysokých škôl pedagogických, takže majú láskyplný vzťah k deťom a vedia ich pozornosť dostatočne zaujať.
 3. Animátori sú vhodní pre deti od 3 rokov, horná hranica detí nie je určená, nakoľko sa často stáva, že sa zapoja do hier a súťaží aj staršie deti,napr. 12-13 roční. Babysitting je určený pre deti vo veku do 3 rokov.
 4. Bezpečnosť vašich detí je prvoradá.
 5. Poslaním našich skvelých animátorov je zabaviť a vyčariť úsmev, vytvoriť jedinečný zážitok nielen pre vaše deti, ale aj vás rodičov.
 6. Spokojnosť a šťastie vašich detí je prioritou.

Zábava pre deti s animátorom

Plánujete event, spoločenské alebo športové podujatie a neviete kto by Vám pomohol so zábavou vašich detí? Jednoznačne naši kreatívni, energickí a spoľahliví animátori sú k vašim službám po celý čas.

Animátor na svadbu

Plánujete svadbu a chcete zabaviť vaše deti a užiť si svadbu bez starostí? Máme tu pre vás riešenie. Jedinečný detský program pre deti od 3- 12 rokov, podľa nálady a preferencií vás aj vašich ratolestí.

Babysitting na svadbe

 1. Babysitting na svadbe alebo akomkoľvek evente je určený pre bábätká, batoľatá a deti do 3 rokov. V tejto vekovej kategórii potrebujú deti vidieť a cítiť blízkosť svojich rodičov, aby sa cítili bezpečne a spokojne.
 2.  Babysitterka na svadbe alebo inom podujatí hrá dôležitú úlohu napríklad pri jedení, alebo pri tancovaní, keď vie v tú správnu chvíľu postrážiť vašich najmenších hostí.
 3. Pestúnka na svadbe (babysitterka) je takisto dôležitou súčasťou a môže Vám pomôcť pri uspávaní, a vie byť prítomná počas spánku. Udržať pokojné a bezpečné prostredie. Vďaka tomu sa vy rodičia budete vedieť zabaviť a uvoľniť, nemať stres, čo bude ak sa vaše dieťa zobudí.
 4. Babysitter odbremení nielen vás rodičov, ale i starých rodičov, ktorí by pravdepodobne dávali pozor na vnúčatá a nezabavili by sa plnohodnotne.
 5. Babysitting na svadbe Vám zabezpečí, že vy ako starostliví rodičia si môžete užiť svoj veľký deň s pocitom istoty, že vaše deti sú v dobrých rukách.
 6. Doprajte si spoľahlivého babysittera na vašu oslavu, svadbu, či event. Napíšte nám a radi vám zodpovieme doplňujúce otázky.

Babysitting na svadobnú hostinu

Hľadáte spoľahlivú osobu pre vaše dieťatko do 3 rokov? Spolupracujeme s kvalifikovanými babysitterkami a svadobnými opatrovateľkami. Svadobné opatrovateľky sa dokonale postarajú o Vaše bábätko, či sa jedná o uspávanie, kŕmenie alebo o zabávanie, urobia tak s veľkou láskou a pozornosťou. Ak plánujete event alebo svadbu a chcete si deň plnohodnotne užiť, využite služby " babysitter alebo detskí animátori.

Kontaktuje nás...

" Buďte hosťom na vlastnej svadbe či evente"